Arama Motoru Optimizasyonu
 Arama motorları internette yayın yapan web sitelerinde içerik aramaya yarayan ve bu siteleri aranan kriterlerle olan ilişkisine göre sıralayıp ziyaretçiye sunan web siteleridir. (örn: google, yahoo, altavista, msn) Bu sebeple site sahiplerine büyük yarar sağlarlar.

Arama motoru optimizasyon veya Seo denilen işlemler ; Web site içi optimizasyon ve web site dışı optimizasyonu olmak üzere iki grupta işler.

Günümüzde internetin yaygınlığı ve insanların bir çok şeyi arama motoru arama çubuğunda yapılan arama ile bulduğu aşikardır.Özellikle Türkiye’de en çok Google arama motoru ve takiben MSN en çok arama yapılan arama motorları olma durumundadır. Yahoo da kullanılmaktadır ancak Türkiye’de Google en çok arama yapılan arama motoru konumundadır. Arama motorlarında yapılan herhangi bir aramada binlerce hatta milyonlarca sonuç çıkar.

 Web sitenizin arama motorlarında önde çıkması sağlanarak müşteri portföyünü artarak, sitenizi üst sıralarda yer alması sağlanmaktadır.
 

»» Uluslar Arası Arama Motorları Tıklayınız   

Arama Motoru Optimizasyonu hizmetimizden yararlanmak için fiyat talep formu nu doldurup teklif isteyebilirsiniz.Kullanım Şartları | Banka Hesap Numaraları | S.S.S | Site Haritası | İletişim Hattı
© Fy Tasarım Ankara Web Tasarım Profosyonel İnternet Hizmetleri