Web Güvenlik
  Web sektörünün günden güne gelişmesi bir çok alternatifi beraberinde getirdi.Kullanılan yazılımlar, kodlamalar, sistemler ve bir çok alandaki kolay erişim ve geniş kullanımlı arayüz tasarımları her kesime, her sektöre hitap etmeye başladı.

Şimdiler de web tasarımın, web yazılımın yanında, web güvenlik konusu da önemli bir yer teşkil etmeye başladı.Hatasının telafisi çok zor olan sistemlerden neredeyse tüm firmalar şikayetçi olmaya başladı.

En önemlisi ve can sıkan noktada, kurumsal bir şirket sitesinin basit güvenlik açıkları nedeniyle hackerler tarafından elde edilmesi ve buna bağlı olarak ortaya çıkabilecek aksaklıklar baş göstermeye başladı.

Bu konu şirket bilgilerinizin çalınmasından tutun kurumsal kimliğinizin ve prestijinizin zedelenmesine kadar bir çok olumsuzluğuda beraberinde getiriyor.

Ekibimiz web güvenlik alanında sizlere kaliteli bir hizmet vereceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

Şu an ki kullanılan tüm programlama dillerine ait olan güvenlik sistemlerini web sitenizde yeniden düzenliyor, açıklarını kapatıyor ve hiç telaşa kapılmanıza gerek kalmadan kontrollerini günlük, haftalık ve aylık periyodlarda takip ediyoruz.

  Web güvenlik deyip geçmeyin. Bir tasarım kadar önemli olduğunu sizlere hatırlatmak isteriz.

Web güvenlik hizmetimizden yararlanmak için fiyat talep formu nu doldurup teklif isteyebilirsiniz.Kullanım Şartları | Banka Hesap Numaraları | S.S.S | Site Haritası | İletişim Hattı
© Fy Tasarım Ankara Web Tasarım Profosyonel İnternet Hizmetleri