Web Hosting
Hosting : internette kiraladığınız alan demektir.
20 MB alan sayfa boyutunu 50 KB alırsak 400 adet sayfa anlamına gelir.

Kendinize ait veya şirketine ait bir web sayfası kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfalarınızın, ürünlerinizin ,resimlerinizin veya yazılarınızın internet kullanıcıları tarafından 24 saat erişebileceği bir sunucuda durması gerekir. Bu sunucu normal bir bilgisayar olamaz. 24 saat internete yüksek hızla bağlı ve yüksek işlemci kapasitesine sahip bir bilgisayardır.internette üzerinden web sitenizi yayınlamanız için özel olarak hazırlanmış, internet omurgasına çok yüksek hızlarla bağlantısı olan, binlerce kullanıcıya ayni zamanda hizmet verebilecek bir sunucuda web sitenize ait dosyalarınızın saklanması gerekir. Bu saklama ve web sitenizin yayınlama işlemine de Web Hosting denir.

İşin önemli noktalarından bir tanesi de size verilen kesintisiz hizmet süresidir.Yani bağlı olduğunuz web sağlayıcısının uptime oranıdır.Bu oran ne kadar yüksek olursa o kadar kesintisiz hizmet sağlanmış ve internet sayfanızdan size ulaşma oranları da o kadar yüksek olmuş olacaktır.

  Web Hosting Paketleri için Tıklayınız  - Sunucular %99 uptime garantisi mevcuttur.
  Sunucularımızda lisansız  kullanımlar kesinlikle yasaktır.Sunucularımızda ASP desteğimiz bulunmamaktadır.

  Web Hosting hizmetimizden yararlanmak için fiyat talep formu nu doldurup teklif isteyebilirsiniz.Kullanım Şartları | Banka Hesap Numaraları | S.S.S | Site Haritası | İletişim Hattı
© Fy Tasarım Ankara Web Tasarım Profosyonel İnternet Hizmetleri