Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Grafik tasarımı profesyonel bir şekilde işlerinizin büyümesi ve reklamlarınızın geniş kesimlere ulaşması için önemli katkılar sunar. Alanındaki deneyimimiz sayesinde marka yüzü oluşturma, kurumsal kimliğinizi tasarlama, logo tasarımı, sosyal medya hesaplarınız için gönderi tasarımı gibi çok geniş alanlarda hizmet sunuyoruz. İsteklerinizi doğru şekilde algılayarak doğru tasarım çözümleri üretebiliyoruz!

Tasarımın Gücünü Keşfedin

Grafik tasarımı hizmeti sayesinde profesyonel bir yaklaşımla düşüncelerinizi grafik haline getirebiliyoruz. Görsellik her zaman önemli ve akılda kalıcı olduğundan özellikle marka veya kurumsal amaçlı kullanıldığında profesyonelliği yansıtmalıdır. Bu kapsamda web sitesinde yer alan görsellerden sosyal medya paylaşımlarına, kartvizit tasarımlarından broşür tasarımlarına kadar geniş bir yelpazede profesyonel hizmet almak gerekmektedir.

Potansiyel müşterileriniz üzerinde iyi bir izlenim bırakmak, mevcut müşterileriniz için de marka değerinizi arttırmak için tercih edeceğiniz grafik tasarımı hizmetimizde Fy Tasarım olarak ihtiyaçlarınıza doğru yanıtlar vermeyi başarabiliyoruz. Bu kapsamda da marka hedeflerinize ulaşmanız kolaylaşıyor.

Profesyonel Tasarım Hizmeti Neden Almalısınız?

Profesyonel grafik tasarımı hizmeti almanız için pek çok neden bulunuyor. Bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Marka algınızı en başta doğru şekilde oluşturmak, marka renklerinizi oluşturmak ve potansiyel müşteriler için akılda kalıcı bir marka algısı oluşturmak.
  • Tasarım detayları sadece size özgü olacağı için sadece yerel değil global çapta da marka değerinizi en iyi şekilde ortaya çıkarabilirsiniz.
  • Hizmet ve ürünlerinizin tanıtımının yapılması, geniş kesimlere ulaşması ve etkileşim oranlarının artmasına katkı sağlayacaktır.
  • Günümüz estetik beğenilerine uygun bir şekilde marka algınız oluşacaktır.
  • Sosyal medya gibi kanallarda takipçilerinizin yanı sıra diğer kullanıcıların da dikkatini çekebilirsiniz.

Grafik Tasarımda Neler Sunuyoruz?

Tüm grafik tasarım ihtiyaçlarınıza profesyonel şekilde yanıt verebiliyoruz. Alanındaki deneyimiz ve uzman tasarımcılarımız sayesinde ortaya özgün, çarpıcı, dikkat çekici tasarımlar ortaya çıkarabiliyoruz. Başlıca sunulan hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Logo Tasarımı

Gerek web siteleri gerekse de markalar için logo en önemli grafik tasarım detayıdır. Logo tasarımı gelişigüzel olamaz çünkü bir markanın veya web sitesinin genel özelliklerini ilk bakışta yansıtmayı hedefler. Bu bakımdan da logo tasarımında hem markanın genel özelliklerine, vizyonuna ve müşterilerine nasıl yaklaştığı temel alınır. Sektör, hizmet verdiği alanlar ve ulaştığı kesimler göz önünde tutularak akılda kalıcı logo tasarımı yapıyoruz.

Web Sitesi İçin Banner Tasarımı

Gerek reklam amaçlı gerekse de ziyaretçilere duyuru amaçlı kullanılan banner’lar ilk bakışta ilgi uyandırmalı ve üstüne tıklamayı başarmalıdır. Bu kapsamda da web siteleri için sunduğumuz banner tasarımları amacına uygun şekilde yaratıcı çözümler sunuyor. Böylece ziyaretçiler banner’ı fark ederek hedeflenen amaca da ulaşabiliyor.

Sosyal Medya Post Reklam Tasarımı

İster sosyal medya gönderileriniz ister sosyal medyada verdiğiniz reklamlar için olsun doğru grafik tasarım hedefleri sağlanabilmesi büyük önem taşır. Sosyal medya günümüzde markaların potansiyel müşterilere ulaşmak için kullandıkları en önemli kanal olduğundan bu platformlarda ilgi çekici tasarımlar ve gönderiler yer almalıdır. Şayet reklam veriliyorsa grafik tasarımı daha da özenli bir şekilde uygulanmalıdır. Farklı sosyal medya platformları için sunduğumuz tasarım hizmetleri sayesinde gerek gönderilerinizde gerekse de reklamlarınızda daha geniş kesimlere ulaşabilir, etkileşim sayınızı arttırabilirsiniz.

Kartvizit Tasarımı

Markanızın adeta kimliği olan kartvizitler ilk bakışta olumlu bir etki yaratmak ve kartvizit alanın sizinle iletişime geçmesini sağlamak için büyük öneme sahiptir. Bunun sağlanabilmesi için de kartvizitte profesyonel detaylara yer veriyor, çarpıcı bir ilk izlenim için tasarım oluşturuyoruz.

Katalog ve Broşür Tasarımı

Ürün ve hizmetlerinizi tanıtmanın en kolay yollarından olan katalog ve broşür tasarımları da marka kimliğinizi de doğru yansıtacak şekilde profesyonel şekilde tarafımızdan tasarlanıyor. Bu sayede potansiyel müşterilerinize ulaşmak kolaylaştığı gibi aynı zamanda ürün ve hizmet satışlarınızı arttırmanıza yönelik de etkili sonuçlar alabiliyorsunuz.

Fy Tasarım ile sunulan profesyonel tasarım hizmetleri tüm tasarım isteklerinize doğru çözümler sunarak alanınızda fark yaratmanıza imkan tanıyor!